Czyszczenie anemostatów

Usuwanie zanieczyszczeń z anemostatów może wydawać się proste. Przetarcie urządzenia wilgotną szmatką pozwala na pozbycie się kurzu, ale nie drobnoustrojów gromadzących się w pomieszczeniu na skutek nadmuchu nawiewu. Dodatkowo, samodzielne czyszczenie anemostatów w dużych obiektach, jak galeria handlowa, magazyn czy hala produkcyjna nie jest możliwe i wymaga specjalistycznego sprzętu.

Jak przebiega czyszczenie anemostatów?

czyszczenie wentylacji technologia hydmaster 2

W HGM Clean oferujemy czyszczenie anemostatów, nawiewników, zaworów wentylacyjnych i kratek wentylacyjnych obecnych na terenie dużych obiektów usługowych, handlowych, produkcyjnych i przemysłowych. Usuwanie zanieczyszczeń przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, profesjonalnych wysięgników i bezpiecznych środków czyszczących. Po zakończeniu procesu czyszczenia anemostatów przeprowadzamy kontrolę poziomu przepływu powietrza w pomieszczeniu za pomocą anemometru.

Czyszczenie anemostatów efekty

Jeśli zdecydujesz się na czyszczenie anemostatów, efekty zauważysz niemal od razu. Główną zaletą czyszczenia anemostatu jest lepsza cyrkulacja powietrza. Pozbawione kurzu, pyłu i drobnoustrojów zapobiega rozprzestrzenianiu się zanieczyszczeń. Poprawa we filtracji przełoży się na komfort przebywania w pomieszczeniu, a większa wydajność anemostatu – na niższe rachunki za prąd.

wyczyszczona wentylacja metoda hydmaster

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pełna oferta HGM Clean dostępna jest na naszej stronie internetowej i w głównej siedzibie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i opiniami naszych klientów.