Polerowanie posadzek technologią Lavina Eco

Polerowanie posadzek Lavina Eco – technologia HGM Clean

Polerowanie kojarzy się przede wszystkim z renowacją posadzki. Coraz częściej wykorzystuje się je także w przypadku nowych nawierzchni, narażonych na dużą eksploatację. Posadzka betonowa umieszczona w garażu podziemnym, galerii handlowej, markecie, magazynie, hali produkcyjnej czy zakładzie przemysłowym poddawana jest ciągłej pracy. Z tego względu szybciej niszczeje, brudzi się, uszczerbia i pęka, psując efekt wizualny i stwarzając realne zagrożenie dla osób przebywających w danym pomieszczeniu

wypolerowana posadzka w markecie technologia lavina eco

Polerowanie posadzek metodą Lavina Eco

polerowanie posadzek lavina eco hgm clean

Rozwiązaniem jest systematyczne czyszczenie i polerowanie posadzek z wykorzystaniem sprawdzonych technologii. W HGM Clean oferujemy polerowanie posadzek metodą Lavina Eco, która łączy w sobie funkcje nadawania połysku, wyrównywania, delikatnego szlifowania i dogłębnego oczyszczania. Dzięki najlepszej jakości maszynom planetarnym, powierzchnia jest oczyszczona, równa, jednolita i zabezpieczona trwałym impregnatem.

Na czym polega technologia Lavina Eco?

Technologia Lavina Eco polega na delikatnym szlifowaniu wierzchniej warstwy posadzki, bez otwierania jej porów. Stosuje się ją przy użyciu specjalistycznych narzędzi, takich jak pady i siatki z mikrodiamentami o różnej gradacji, twardości i gęstości. Dzięki nim możliwe jest dogłębne czyszczenie powierzchni, bez ingerencji w jej strukturę.

Beton polerowany Lavina Eco

Oprócz dokładnego usuwania różnego typu zanieczyszczeń, technologia Lavina Eco wykorzystywana jest w polerowaniu posadzek. Doceniana jest przez klientów, którym zależy na efekcie wizualnym. Technologia Lavina Eco pozwala na uzyskanie jednolitej i gładkiej powierzchni o różnym stopniu odsłonięcia kamienia. Beton z posypką lub modne ostatnio lastryko realizowane jest głównie w dużych lokalach handlowo-usługowych, jak galerie czy muzea.

polerowanie posadzek (zdjęcie z prac) 5

Zalety technologii Lavina Eco

Polerowanie metodą Lavina Eco to skuteczne i trwałe rozwiązanie, które przynosi długotrwały efekt. Zaletą technologii Lavina Eco jest jej ekonomiczność – pozwala na polerowanie i renowację posadzek o powierzchni 500-1500 m2 od 8 do 10 godzin bez przerwy. Jednocześnie, pozostaje najtańszym rozwiązaniem na rynku. Dodatkowo, technologia Lavina Eco nie wykorzystuje wosków, rozpuszczalników, poliuretanów i związków organicznych, co czyni ją proekologiczną i bezpieczną dla środowiska naturalnego.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pełna oferta HGM Clean dostępna jest na naszej stronie internetowej i w głównej siedzibie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i opiniami naszych klientów.

Zdjęcia z naszych prac

Sprawdź nasz najnowszy katalog