O nas

O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą świadczącą najwyższej jakości usługi czyszczenia, renowacji i utrzymania powierzchni płaskich w obiektach wielkopowierzchniowych. W swojej pracy opieramy się na fachowej wiedzy i doświadczeniu zdobywanym w trakcie wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym. Korzystamy z najwyższej jakości narzędzi i innowacyjnych technologii, które mamy przyjemność reprezentować w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Z naszych usług korzystają największe polskie i zagraniczne marki.

hgm clean doczyszczanie hal przemysłowych

Historia HGM Clean

hgm-clean-beton-przemyslowy-uslugi

Początki naszej działalności sięgają 2006 roku, kiedy zajmowaliśmy się importem i sprzedażą środków chemicznych z Niemiec. Z czasem profil naszej firmy zaczął dopasowywać się do potrzeb rynkowych i poszerzać o usługi, których brakowało na terenie Polski. Dzięki możliwości dotarcia do najnowocześniejszych, światowych rozwiązań, zaczęliśmy wprowadzać innowacyjne technologie czyszczenia i utrzymania obiektów wielkopowierzchniowych.

 

W oparciu o innowacyjne technologie zaczęliśmy świadczyć usługi czyszczenia wielkopowierzchniowego, czyszczenia sufitów i instalacji wentylacyjnych, przechodząc stopniowo do szlifowania i polerowania posadzek betonowych, które obecnie są naszą główną specjalnością.

Nasze sukcesy

W 2019 roku otrzymaliśmy zaświadczenie Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej NATO nadane przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji, które upoważnia nas do świadczenia usług na rzecz Sił Zbrojnych RP. Certyfikat przyznawany jest podmiotom gospodarczym, które świadczą najwyższej jakości usługi w danej branży. W tym samym roku zostaliśmy mianowani jedynym przedstawicielem marki Ulbrichfuge na terenie Europy Środkowej i Wschodniej!

 

Do naszych dotychczasowych sukcesów należy również współpraca z największymi polskimi instytucjami i przedstawicielami światowych marek, jak PKO Bank Polski, Poczta Polska, Volvo, LG, Obi, Leroy Merlin czy Impel. Wierzymy, że nasze dotychczasowe osiągnięcia to dopiero początek pasma sukcesów, a zdobyte doświadczenie – podstawa do dalszego rozwoju.

sukcesy hgm clean

Dowiedz się więcej o HGM Clean

Szczegóły świadczonych przez nas usług i dodatkowe informacje, jak historia HGM Clean, znajdują się na naszej stronie internetowej HGM Clean. Oprócz sekcji poświęconych szlifowaniu, polerowaniu i czyszczeniu, zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi w zakładce O nas. Wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać z nami osobiście, zapraszamy do naszego biura lub do kontaktu telefonicznego.

Poznaj nas bliżej!

Główna siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Tuliszkowie w województwie wielkopolskim. Klientów i interesantów zapraszamy do naszego biura, które znajduje się na terenie magazynu w Kiełczowie na Dolnym Śląsku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą osobiście lub za pośrednictwem strony internetowej: HGM Clean

Zaufali nam

volvo logo
tristone logo
termy maltanskie logo
sun garden logo
spie logo
ronal logo
raben logo
prologis logo
PROFIm logo
politechnika wroclawska logo
poczta polska logo
obi logo
lg logo
leroy merlin logo
lavina superabrasive logo
kaufland logo
karmar logo
kanbud logo
impel logo
ibm logo
giant logo
ge logo
Faurecia logo
drewtur logo
asc logo
aquapark wroclaw logo
amica logo
alstom logo
daldehod logo
black red white logo
basf logo
bank pekao logo

Referencje od naszych klientów

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pełna oferta HGM Clean dostępna jest na naszej stronie internetowej i w głównej siedzibie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i opiniami naszych klientów.