O nas

O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą świadczącą najwyższej jakości usługi czyszczenia, renowacji i utrzymania powierzchni płaskich w obiektach wielkopowierzchniowych. W swojej pracy opieramy się na fachowej wiedzy i doświadczeniu, zdobywanym w trakcie wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym. Korzystamy z najwyższej jakości narzędzi i innowacyjnych technologii, które mamy przyjemność reprezentować w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Z naszych usług korzystają największe polskie i zagraniczne marki.

hgm clean doczyszczanie hal przemysłowych

Historia HGM Clean

Początki naszej działalności sięgają 2006 roku, kiedy zajmowaliśmy się importem i sprzedażą środków chemicznych z Niemiec. Z czasem profil naszej firmy zaczął dopasowywać się do potrzeb rynkowych i poszerzać o usługi, których brakowało na terenie Polski. Dzięki możliwości dotarcia do najnowocześniejszych, światowych rozwiązań, zaczęliśmy wprowadzać innowacyjne technologie czyszczenia i utrzymania obiektów wielkopowierzchniowych.

 

W oparciu o innowacyjne technologie zaczęliśmy świadczyć usługi czyszczenia wielkopowierzchniowego, czyszczenia sufitów i instalacji wentylacyjnych, przechodząc stopniowo do szlifowania i polerowania posadzek betonowych, które obecnie są naszą główną specjalnością.

hgm-clean-beton-przemyslowy-uslugi

Nasze sukcesy

W 2019 roku otrzymaliśmy zaświadczenie Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej NATO nadane przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji, które upoważnia nas do świadczenia usług na rzecz Sił Zbrojnych RP. Certyfikat przyznawany jest podmiotom gospodarczym, które świadczą najwyższej jakości usługi w danej branży. W tym samym roku zostaliśmy mianowani jedynym przedstawicielem marki Ulbrichfuge na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Do naszych dotychczasowych sukcesów należy również współpraca z największymi polskimi instytucjami i przedstawicielami światowych marek, jak PKO Bank Polski, Poczta Polska, Volvo, LG, Obi, Leroy Merlin czy Impel. Wierzymy, że nasze dotychczasowe osiągnięcia to dopiero początek pasma sukcesów, a zdobyte doświadczenie – podstawa do dalszego rozwoju.

sukcesy hgm clean

Dowiedz się więcej o HGM Clean

Szczegóły świadczonych przez nas usług i dodatkowe informacje, jak historia HGM Clean, znajdują się na naszej stronie internetowej HGM Clean. Oprócz sekcji poświęconych szlifowaniu, polerowaniu i czyszczeniu, zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi w zakładce “O nas”. Wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać z nami osobiście, zapraszamy do naszego biura lub do kontaktu telefonicznego.

Poznaj nas bliżej!

Główna siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Tuliszkowie w województwie wielkopolskim. Klientów i interesantów zapraszamy do naszego biura, które znajduje się na terenie magazynu w Kiełczowie na Dolnym Śląsku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą osobiście lub za pośrednictwem strony internetowej: HGM Clean

Zaufali nam

Referencje od naszych klientów