Doczyszczanie - wszelkie środki

    • HGM Clean
    • Doczyszczanie przy pomocy wszelkich dostępnych środków

Doczyszczanie przy pomocy wszelkich dostępnych środków – technologia HGM Clean

Stopień zabrudzenia posadzki, ściany lub sufitu w dużej mierze zależy od miejsca i jego przeznaczenia. Najsilniejsze zabrudzenia dotyczą z reguły przemysłu ciężkiego i występują m.in. w branży budowlanej, chemicznej, paliwowo-energetycznej i elektromaszynowej.

Trudne do usunięcia zanieczyszczenia utrudniają pracę i mogą stwarzać realne zagrożenie dla pracowników przebywających na terenie hali produkcyjnej lub magazynu. Powierzchowne czyszczenie może okazać się nieskuteczne i niezgodne z zasadami BHP. Dlatego niezbędne jest doczyszczanie hal przemysłowych z wykorzystaniem specjalistycznych środków.

polerowanie i szlifowanie posadzek usługa hgm clean 4

Doczyszczanie hal przemysłowych przy pomocy wszelkich dostępnych środków

polerowanie posadzek (zdjęcie z prac) 6

Hale przemysłowe należą do najbardziej zanieczyszczonych miejsc pracy. Nacisk pojazdów transportujących, ciągła praca maszyn, zwiększona liczba osób przebywających w hali powodują, że powierzchnia jest nieustannie eksploatowana i trudna w utrzymaniu. Pył, kurz i pozostałe zanieczyszczenia wnikają głęboko w strukturę posadzki, a dodatkowo osiadają na ścianach i suficie.

 

W HGM Clean oferujemy doczyszczanie hal przemysłowych z wykorzystaniem specjalistycznych sprzętów i sprawdzonych metod. Wykorzystywane przez nas środki w doczyszczaniu hal przemysłowych, profesjonalne wysięgniki i maszyny czyszczące, oparte są na innowacyjnej technologii.

Technologia w doczyszczaniu hal magazynowych

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że doczyszczanie hal magazynowych wymaga szczególnego podejścia. Przechowywane na ich terenie produkty różnią się w zależności od branży, przeznaczenia i wymogów producenta. Czyszczenie posadzek, ścian i sufitów powinno odbywać się tu z uwzględnieniem wszelkich warunków przechowywania. Doskonale sprawdzają się w tym względzie maszyny marki Lavina, które gwarantują małą inwazyjność i wysoką skuteczność. Jeśli chodzi o doczyszczanie hal przemysłowych technologia Lavina Floor Eco, zbliżona jest do szlifowania posadzek.

szlifowanie i polerowanie posadzek na hali produkcyjnej

Polega na głębokim doczyszczeniu nawierzchni, bez ingerencji w jej strukturę. Z pomocą specjalistycznych urządzeń usuwana jest wyłącznie warstwa kurzu, brudu i mleczka cementowego. Pory posadzki betonowej nie są otwierane, a więc nie przedostaje się przez nie żaden środek czyszczący. W podobny sposób odbywa się czyszczenie pozostałych elementów hali. Doczyszczanie sufitów i ścian hali magazynowej odbywa się w sposób precyzyjny i mało inwazyjny. Przeprowadzamy je z użyciem technologii Puraqleen, która opiera się na działaniu zdemineralizowanej wody. Pozbawiona minerałów woda lepiej absorbuje zanieczyszczenia i skuteczniej czyści mocno zabrudzone powierzchnie.

Środki używane w doczyszczaniu hal przemysłowych

polerowanie posadzek (zdjęcie z prac) 6

W przypadku silnie zabrudzonych powierzchni niezbędne jest użycie chemii profesjonalnej. Specjalistyczne środki pozwalają na doczyszczenie, ale i zabezpieczenie powierzchni przed ponownym zabrudzeniem. W przypadku hal przemysłowych, poświęconych branży spożywczej lub farmaceutycznej, istotnym czynnikiem warunkującym dobór środków są przepisy BHP. Wykorzystywane przez nas środki w doczyszczaniu hal przemysłowych są skuteczne i bezpieczne, a ich jakość potwierdzają liczne certyfikaty oraz atesty.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pełna oferta HGM Clean dostępna jest na naszej stronie internetowej i w głównej siedzibie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i opiniami naszych klientów.

Zdjęcia z naszych prac

Sprawdź nasz najnowszy katalog