Usługi

Usługi HGM Clean

HGM Clean to wrocławska firma świadcząca najwyższej jakości usługi dedykowane m.in. branży przemysłowej, produkcyjnej, spedycyjnej, transportowej i handlowo-usługowej. Jako firma działająca na polskim rynku od 2006 roku, HGM Clean posiada wieloletnie doświadczenie w szlifowaniu i polerowaniu posadzek, kompleksowym czyszczeniu systemów wentylacyjnych oraz profesjonalnym myciu obiektów wielkopowierzchniowych. HGM Clean jest pionierem i jednym z nielicznych przedstawicieli technologii Hydmaster i Puraqleen na polskim rynku. Stawiając na ciągły rozwój, systematycznie wdraża innowacyjne rozwiązania i poszerza ofertę o nowe, najwyższej jakości usługi.

Oferta HGM Clean

Szeroki wybór najwyższej jakości usług HGM Clean pozwala spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów z różnego typu branż. Szlifowanie i polerowanie posadzek betonowych to rozwiązanie dla eksploatowanych, zanieczyszczonych i zniszczonych powierzchni wewnętrznych. Realizowane jest na terenie dużych zakładów przemysłowych, hali produkcyjnych, magazynów, marketów i na innych obiektach usługowo-handlowych. Usługa szlifowania i polerowania świadczona jest w oparciu o innowacyjną technologię marki Lavina, która oferuje wysokiej jakości narzędzia czyszczące, polerujące i impregnujące.

hgm clean uslugi

Inne, równie skuteczne technologie HGM Clean stosuje w przypadku czyszczenia systemów wentylacyjnych oraz mycia wiekopowierzchiowego. Technologia Hydmaster pozwala im na dokładne i precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń z instalacji, centrów, kanałów i mniejszych podzespołów wentylacyjnych. Technologia Puraqleen zaś, wykorzystywana jest w doczyszczaniu powierzchni z użyciem zdemineralizowanej wody.

jakosc hgm gwarancja

Usługi HGM Clean wykonywane są na najwyższym, światowym poziomie, co docenili już przedstawiciele największych polskich firm, takich jak Bank PKO, LG, Amica, Obi, Leroy Merlin, Black Red White i wiele innych.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pełna oferta HGM Clean dostępna jest na naszej stronie internetowej i w głównej siedzibie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i opiniami naszych klientów.