Szlifowanie posadzek technologią Lavina Floor

    • HGM Clean
    • Szlifowanie posadzek – LAVINA FLOOR

Szlifowanie posadzek Lavina Floor – technologia HGM Clean

Szlifowanie, doczyszczanie, polerowanie i impregnowanie posadzek kamiennych i betonowych wymaga sprawdzonych metod. Technologia Lavina Floor to profesjonalne rozwiązanie, wykorzystywane w branżach przemysłowych i komercyjnych. Umożliwia skuteczną regenerację posadzki o różnym stopniu eksploatacji, bazuje na bezpiecznych i proekologicznych środkach czyszczących, nie ingerując w strukturę powierzchni.

polerowanie i szlifowanie posadzek usługa hgm clean 1

Na czym polega technologia Lavina Floor?

Technologia Lavina Floor Eco to najbardziej optymalne rozwiązanie dla obiektów wielkopowierzchniowych o betonowej i kamiennej nawierzchni. Pozwala na skuteczną regenerację posadzki, w krótkim czasie i bez dużych nakładów finansowych. Podstawą technologii są wysokiej jakości narzędzia, wyposażone w siatki z mikrodiamentem Shine Pro Screen oraz diamentowe pady Shine Pro. Dzięki nim struktura betonu i kamienia nie zostaje naruszona, a efekt lśniącej, gładkiej powierzchni utrzymuje się przez długi czas.

 

Dodatkowo, technologia Lavina Floor Eco bazuje na bezpiecznych środkach, pozbawionych rozpuszczalników, poliuretanów, wosków i innych związków, które mogą zaszkodzić nawierzchni.

Szlifowanie posadzek metodą Lavina Floor

polerowanie i szlifowanie posadzek usługa hgm clean 2

Znana i szeroko stosowana na świecie technologia Lavina Floor polega na obróbce mechanicznej, utwardzeniu i impregnowaniu nawierzchni. Wykorzystuje się w niej preparaty oparte na nanotechnologii krzemianu litu. W HGM Clean oferujemy szlifowanie posadzek metodą Lavina Floor z uwzględnieniem różnego rodzaju nawierzchni. Zajmujemy się zarówno betonem posadzkowym utwardzonym powierzchniowo posypką, betonem posadzkowym z odkrytym kruszywem, jak i cienkowarstwowym betonem polimerowym. Technologia Lavina Floor stosowana jest w przypadku nowych posadzek betonowych, jak i tych które wymagają gruntownej renowacji.

Beton polerowany Lavina Floor

W przypadku posadzek wymagających renowacji najlepiej sprawdzi się technologia Lavina Floor. Umożliwia zeszlifowanie zużytej nawierzchni i wypolerowanie posadzki przed zastosowaniem impregnatu. Dzięki technologii honingu czyli polerowania posadzki betonowej posadzka nabiera połysku, bez uszkadzania jej struktury. Zaletą technologii Lavina Floor Eco jest długotrwały efekt przy niskich kosztach. Utrzymanie posadzki polerowanej metodą Lavina Floor jest łatwe i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Ekonomiczność metody Lavina Floor

Technologia Lavina Floor pozwala na szlifowanie, czyszczenie i polerowanie nawet 2000 m2 powierzchni dziennie. Czyni ją to najbardziej efektywnym rozwiązaniem na skalę całej branży. Urządzenia Lavina Floor są skuteczne i bezpieczne, dlatego stosujemy je m.in. w halach produkcyjnych. Doceniają je duże firmy i międzynarodowi dostawcy, którzy nie mogą sobie pozwolić na zatrzymanie produkcji.

 

Technologia Lavina Floor pod względem ekonomicznym wyprzedza swoją konkurencję, dlatego w HGM Clean postawiliśmy właśnie na nią.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pełna oferta HGM Clean dostępna jest na naszej stronie internetowej i w głównej siedzibie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i opiniami naszych klientów.

Zdjęcia z naszych prac

Sprawdź nasz najnowszy katalog