TECHNOLOGIE

Technologia HGM Clean

Jako firma istniejąca w branży od 2006 roku, na przestrzeni lat zdążyliśmy wprowadzić i rozwinąć największe światowe technologie w zakresie szlifowania i polerowania posadzek, czyszczenia systemów wentylacyjnych, czyszczenia sufitów, jak i mycia wielkopowierzchniowego. Innowacyjne rozwiązania i profesjonalne narzędzia sprawiają, że świadczone przez nas usługi utrzymują się na najwyższym światowym poziomie.

 

Wysoka jakość usług HGM Clean idzie w parze z korzystną ceną i optymalnym czasem wykonania, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Zaufało nam wiele polskich, ale i zagranicznych firm. Technologia HGM Clean została doceniona przez największe marki  – banki, markety budowlane, galerie handlowe, lokale usługowe, magazyny, hale produkcyjne i przemysłowe.

Technologia stosowana w HGM Clean

Głównym założeniem naszych działań jest uzyskanie długotrwałego efektu. Dlatego świadczone przez nas usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości produktów i sprawdzonych metod. W szlifowaniu i polerowaniu posadzek betonowych wykorzystujemy maszyny marki Lavina wykorzystujące narzędzia firmy Superabrasive w technologii Lavina Floor i Lavina Floor Eco. Światowej marki technologia pozwala nam na skuteczne zdzieranie, szlifowanie, głębokie doczyszczanie i polerowanie betonu, jak również jego impregnację. Oczyszczona, zregenerowana i zabezpieczona posadzka daje efekt nowości bez konieczności inwestowania w nową nawierzchnię. Ekonomiczne względy są dla nas niezwykle ważne, dlatego kierujemy się nimi w przypadku pozostałych usług.

W czyszczeniu wentylacji stosujemy technologię Hydmaster, opartą na działaniu urządzeń z wbudowaną kamerą. Maszyny zaprojektowane na potrzeby silnie zanieczyszczonych wentylacji to obecnie najlepsze dostępne na rynku urządzenia czyszczące. Stosujemy je w pomieszczeniach wymuszających większą pracę wentylacji, m.in. w zakładach produkcyjnych i lokalach gastronomicznych. Z trudnymi warunkami mierzymy się również w przypadku czyszczenia obiektów wielkopowierzchniowych. Technologia stosowana w HGM Clean podczas czyszczenia dachów, elewacji i szklanych fasad opiera się na technologii Puraqleen – zdemineralizowana woda, pozbawiona krzemionki i CO2, doskonale absorbuje zanieczyszczenia, koncentrując je i usuwając w przyjazny dla środowiska sposób.

 

Technologia stosowana w HGM Clean jest nieustannie rozwijana i poszerzana o nowe rozwiązania. Wierzymy, że dzięki temu będziemy w stanie utrzymać nasze usługi na najwyższym światowym poziomie.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pełna oferta HGM Clean dostępna jest na naszej stronie internetowej i w głównej siedzibie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i opiniami naszych klientów.