Czyszczenie wentylacji technologią HYDMASTER

    • HGM Clean
    • Czyszczenie wentylacji – HYDMASTER

Czyszczenie wentylacji Hydmaster – technologia HGM Clean

Jako firma funkcjonująca na rynku polskim od początku 2000 roku, stawiamy na sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Dlatego w czyszczeniu wentylacji stosujemy technologię Hydmaster, opatentowaną przez światową markę LIFA AIR. Innowacyjne narzędzia wykorzystywane są w przypadku różnego typu zanieczyszczeń, doskonale sprawdzają się zarówno w dużych halach produkcyjnych, jak i małych lokalach gastronomicznych. Najwyższej jakości urządzenia czyszczące Hydmaster stanowią obecnie najlepsze rozwiązanie na rynku i jako jedne z nielicznych posiadają wbudowaną kamerę. Dzięki niej czyszczenie jest jeszcze bardziej dokładne i precyzyjne.

czyszczenie wentylacji technologia hydmaster 1

Czyszczenie wentylacji metodą Hydmaster

Metoda czyszczenia wentylacji z wykorzystaniem urządzeń Hydmaster polega na mechanicznym odrywaniu zanieczyszczeń za pomocą specjalistycznych szczotek. Zebrany kurz, pył czy tłuszcz usuwany jest następnie przez urządzenie podciśnieniowe, wyposażone w wymienne filtry. Stosowana przez nas włóknina filtrująca, filtry przedwstępne oraz filtry Hepa wyróżniają się blisko 100% skutecznością.

 

Dzięki nim absorbowane zanieczyszczenia zatrzymują się w urządzeniu i nie stwarzają ryzyka ponownego przedostania się do pomieszczenia. Czyszczenie wentylacji technologią Hydmaster nie wymaga stosowania sprężarki, pompy czy innych dodatkowych sprzętów

Hydmaster, czyli urządzenie do czyszczenia wentylacji

hgm clean czyszczenie wentylacji technologia hydmaster 1

Urządzenie czyszczące Hydmaster zaprojektowane zostało z myślą o trudnych warunkach, jakie panują m.in. w halach przemysłowych. Systemy wentylacyjne narażone na pylenie, duże stężenie zanieczyszczeń lub emisję szkodliwych substancji, powinny być poddawane szczegółowemu czyszczeniu. Dzięki urządzeniu Hydmaster, wyposażonym w specjalistyczne szczotki o różnym kształcie, jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego zakamarka wentylacji. Maszyna doskonale radzi sobie nie tylko z kurzem, pyłem i innymi lotnymi zanieczyszczeniami.

 

Technologia Hydmaster wykorzystywana jest przez nas również w lokalach gastronomicznych, gdzie unoszące się opary olejowe eksploatują system wentylacyjny w bardzo dużym stopniu

Efekty czyszczenia wentylacji metodą Hydmaster

Wynikiem usuwania zanieczyszczeń z wentylacji metodą Hydmaster jest czysta, pozbawiona drobnoustrojów instalacja filtrująca. Certyfikowane, podparte atestem urządzenia gwarantują cichą i skuteczną pracę, bez konieczności przerywania działań prowadzonych w danym pomieszczeniu. Wybierając rozwiązanie, jakim jest technologia Hydmaster w czyszczeniu wentylacji, możesz liczyć na najlepszy efekt w możliwie najkrótszym czasie.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pełna oferta HGM Clean dostępna jest na naszej stronie internetowej i w głównej siedzibie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i opiniami naszych klientów.

Kiedy wybrać technologię Hydmaster?

Technologia Hydmaster sprawdza się w przypadku trudno usuwalnych zanieczyszczeń, powstałych najczęściej w warunkach przemysłowych. Pył z hali przemysłowej, szkodliwe opary w miejscach produkcji czy tłuszcz w lokalach gastronomicznych sprawiają, że wentylacja musi pracować bardzo intensywnie.

Nieczyszczona i nieserwisowana wentylacja w tego typu miejscach będzie się przegrzewać, a tym samym – pracować mniej wydajcie. Dlatego w przypadku głośniejszej pracy systemu wentylacyjnego, warto przeprowadzić jej czyszczenie technologią Hydmaster.

Sprawdź nasz najnowszy katalog