Doczyszczanie hal przemysłowych

HGM Clean - polerowanie, szlifowanie oraz czyszczenie posadzek

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!
+48 602 552 541
+48 606 309 794

hgm clean doczyszczanie hal przemysłowych 2

Usługi w zakresie doczyszczania hal przemysłowych:
czyszczenie ścian i sufitów wewnętrznych
mycie posadzek przemysłowych

HGM – Clean w trakcie swej działalności przekształciła się w topową, pełną specjalistycznych usług firmę czyszczącą.

Dzięki naszym szerokim kontaktom, dziś jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce firmą oferującą czyszczenie powierzchni sufitów podwieszanych wykonanych z każdego rodzaju materiałów.

Jeżeli w Państwa pomieszczeniu znajduje się sufit kasetonowy, akustyczny, pokryty tkaniną, wykonany z blachy bądź jakiegokolwiek innego materiału, niezależnie od stopnia jego zabrudzenia jesteśmy w stanie przywrócić go do stanu nowości.

Jako pierwsi i jedyni w Polsce nawiązaliśmy współpracę z amerykańską firmą specjalizującą się w czyszczeniu sufitów od przeszło dwudziestu lat. Zostając ich autoryzowanym przedstawicielem otrzymaliśmy dostęp do opatentowanych maszyn i środków chemicznych.

Rozwiązania wypracowane przez lata przez naszego amerykańskiego partnera sprawiają, że jesteśmy w stanie sprawić by sufit wyglądał jak nowy. Dotychczas wymieniane elementy, dziś mogą służyć Państwu przez wiele lat.

Naszej technologii zaufały największe światowe koncerny takie jak McDonalds, Pizza Hut czy Kentucky Fried Chicken. Korzystają z niej sieci hoteli m.in. Hilton, Marriot, Holiday Inn, Sheraton, a także szkoły, szpitale, fabryki i wiele innych.

Oferowana przez nas metoda czyszczenia sufitów polega na naniesieniu na jego powierzchnię specjalnych mieszanek tworzonych z opatentowanych środków usuwających zabrudzenia.

hgm clean doczyszczanie hal przemysłowych 4
hgm clean doczyszczanie hal przemysłowych 3

W zależności od rodzaju powierzchni oraz zależnie od rodzaju zanieczyszczenia stosujemy różne rozwiązania.

Na przykład na powierzchnie winylowe maszynowo nanosimy mieszankę środków dostosowaną do rodzaju zabrudzenia, a następnie wycieramy ją ręcznie przy pomocy specjalnych gąbek i szmat. Na sufity akustyczne nanosimy mieszanki niewymagające wycierania. Po prostu pozostawiamy powierzchnię do wyschnięcia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją.

Za każdym razem przed przyjęciem zlecenia, przeprowadzamy u klienta krótką demonstrację na fragmencie jego sufitu, prezentując jakiego efektu końcowego może oczekiwać.

Głównymi atutami naszej technologii są:
Szerokie spektrum zastosowań (czyścimy powierzchnie metalowe, winylowe, pokryte tkaninami, sufity akustyczne, gładkie, porowate oraz wszelkie inne materiały i struktury),
Czas wykonania usługi (dzięki naszym maszynom jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie nanieść na całą powierzchnię środek, który powoduje błyskawiczne i całkowite usunięcie brudu),
Brak konieczności przerywania Państwa pracy (W razie konieczności jesteśmy w stanie wykonywać pracę w nocy, po zamknięciu Państwa przedsiębiorstwa. Jako, że usługę wykonujemy szybko, praca w standardowym pomieszczeniu zostaje zakończona przed porannym przyjściem Państwa pracowników)
Nasze środki są bezwonne i całkowicie bezpieczne dla osób przebywających w ich zasięgu. W konsekwencji mogą Państwo korzystać ze swoich pomieszczeń niezwłocznie po zakończeniu przez nas pracy.
Redukcja kosztów co najmniej o 70% (w stosunku do ceny wymiany elementów sufitu na nowe, zależnie od ich rodzaju).
Możliwość przedstawienia Państwu efektu końcowego przed przystąpieniem do wykonania usługi (przyjęcie zlecenia zawsze poprzedzamy prezentacją podczas, której czyścimy fragment Państwa sufitu, przypominając jak wyglądał gdy był nowy i demonstrując jakiego efektu finalnego możecie oczekiwać).

Zdjęcia z naszych prac

Sprawdź nasz najnowszy katalog