Mycie wielkich powierzchni technologią PURAQLEEN

    • HGM Clean
    • Mycie wielkopowierzchniowe – PURAQLEEN

Mycie wielkopowierzchniowe Puraqleen – technologia HGM Clean

W HGM Clean oferujemy usługi czyszczenia obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak dachy, zadaszenia, różnego typu elewacje i szklane fasady. W ramach rozwoju naszej firmy nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwalają nam świadczyć najlepszej jakości usługi. Długoletnie doświadczenie i fachową wiedzę uzupełniają wykorzystywane przez nas profesjonalne narzędzia, oparte na innowacyjnych technologiach.

Mycie wielkopowierzchniowe technologią Puraqleen

mycie wielkopowierzchniowe (zdjęcie przed i po)

Metoda, którą wykorzystujemy do czyszczenia obiektów wielkopowierzchniowych oparta jest na technologii Puraqleen. Nowoczesne rozwiązanie mycia dachów, elewacji i szklanych fasad polega na użyciu zdemineralizowanej wody. Pozbawiona kationów, anionów, CO2 i innych minerałów woda, działa skuteczniej niż tradycyjne środki czyszczące. Silnie przyciąga i absorbuje wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się na danej powierzchni.

 

Mycie wielkopowierzchniowe technologią Puraqleen to gwarancja najwyżej jakości usług w relatywnie krótkim czasie. Ekonomiczne i proekologiczne rozwiązanie stosowane jest przez nas w trosce o budżet i środowisko naturalne.

Czy technologia Puraqleen jest skuteczna?

Technologia Puraqleen pozwala na skuteczne czyszczenie obiektów wielkopowierzchniowych, które są trudno dostępne i niełatwe w utrzymaniu. Zdemineralizowana woda dokładnie myje powierzchnie wykonane ze szkła, tynku, cegły, stali, aluminium i tworzyw sztucznych. Szerokie zastosowanie metody idzie w parze jej wydajnością – dzięki technologii mycie obiektów wielkopowierzchniowych to aż 200m2/h pracy. Urządzenia wyposażone w wymienne końcówki, dopasowuje się do typu powierzchni. Pozwala to na czyszczenie obiektów w pionie, poziomie i pod kątem

Efekty mycia wielkopowierzchniowego technologią Puraqleen

Technologia Puraqleen to efekty czystej i pozbawionej smug powierzchni o zmniejszonej elektrostatyczności. Usunięcie każdych, nawet trudno usuwalnych zanieczyszczeń odbywa się tu bez konieczności suszenia czy polerowania powierzchni. Poddane gruntownemu czyszczeniu elewacje, dachy czy fasady są dodatkowo zabezpieczane przed ponownym zabrudzeniem.

Kiedy wybrać technologię Puraqleen?

Technologia Puraqleen stosowana jest w przypadku czyszczenia obiektów wielkopowierzchniowych, do których dostęp jest ograniczony lub wymaga specjalistycznych narzędzi. Wykorzystywana przez nas metoda zakłada kompleksowe czyszczenie, bez konieczności inwestowania w dodatkowe rozwiązania, takie jak środki chemiczne czy podnośniki.

Jeśli stoisz przed decyzją, kiedy wybrać technologię Puraqleen, weź pod uwagę aspekty ekonomiczne i proekologiczne – skuteczna i szybka metoda nie naruszy Twojego budżetu, a dbałość o ochronę środowiska z pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy.

Do podstawowych zalet technicznych systemu PURAQLEEN należą takie właściwości jak:

 Nawet podczas czyszczenia nasłonecznionych i nagrzanych powierzchni

co przedłuża okres, w którym powierzchnia pozostaje czysta

Mycie powierzchni szklanych, elewacji tynkowych, zadaszeń oraz wielu innych

Dzięki zastosowaniu materiałów tytanowych i włókien węglowych, szybki montaż i demontaż urządzenia

Możliwość mycia większości wysokich budynków bez konieczności wynajmu podnośników

Urządzenie może zasysać wodę ze zbiornika

Do 200m2/h pracy

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pełna oferta HGM Clean dostępna jest na naszej stronie internetowej i w głównej siedzibie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i opiniami naszych klientów.

Zdjęcia z naszych prac

Sprawdź nasz najnowszy katalog